GAME Title: GAME
  Divadlo, které musíte zažít!
Janek Lesák & Natálie Preslová
Organization: Jihočeské divadlo
Tohle není divadlo, tohle je hra. Žádné hlediště, žádné jeviště. Příběh, který můžete vidět jen očima jedné z postav. GAME je participační divadlo postavené na principech LARPu (Live Action Role Playing Game) - hraní za fiktivní postavu v reálném čase a prostoru. Je to jako hrát deskovou hru na hracím plánu velikosti tenisového kurtu. Figurku nepotřebujete - tou jste vy sami. V přesný čas začátku buďte připraveni (před Malým divadlem), odtud vás odvezeme na netradiční místo hry. Neexistuje únikový východ, neexistuje záchranné heslo. Musíte hru hrát a dohrát. Na místě strávíte cca 2 hodiny, poté vás odvezeme zpět na místo srazu. Pravidla se dozvíte na místě. Hru prožijete v kůži jedné z 50 postav příběhu. Abyste zvítězili, budete muset řešit její problémy a plnit její přání. Vývoj hry budete moci kdykoli ovlivnit, ať už svým rozhodnutím, slovy nebo činy. Jak váš příběh dopadne, bude jen a jen na vás. Nevyužijete dovednosti herce, ale dovednosti hráče. Hra vyžaduje schopnost aktivního pohybu a vykonávání herních úkolů (fyzické aktivity, logické úkoly, aktivní komunikace se spoluhráči). Všichni, kdo se GAME zúčastní, se musí aktivně podílet na průběhu hry, není možné se “jen dívat”.
Během hry mohou být použity světelné efekty, výstřely, absolutní tma a scény zobrazující explicitní násilí.
Hra není vhodná po osoby mladší 15 let.

Nákupem lístku hra začíná.
Vstupenky lze tentokrát zakoupit pouze v pokladně Jihočeského divadla nebo jako e-vstupenky (po jejich zakoupení vám zašleme instrukce e-mailem).

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.


Režie / Janek Lesák a kol.

Premiéra 14. 4. 2018

V rámci projektu Platform Shift+

Více informací na www.jihoceskedivadlo.cz

Date Time Event
Tuesday
22.05.
2018
18:30 GAME
AUTOBUS,
České Budějovice

PHIL RUDD AND HIS BAND - koncert je zrušen, vstupné za zakoupené vstupenky je možné vrátit od 26.5.2018 v místě nákupu do 30 dnů.

<<  May 2018  >>
 Mon  Tue  Wed  Thu  Fri  Sat  Sun 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
212526
282931   

 © Statutární město České Budějovice

CBsystem - vstupenky online