Pronájem ledových ploch

 

Podrobné informace k rezervacím najdete na www.cbsport.cz/zimni-stadion/.

Web: http://www.cbsport.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/SZMCB

Pravidla pro rezervace a pronájmy ledových ploch prostřednictvím internetové aplikace

  Systém rezervací

 

1.                  Rezervace a pronájmy ledových ploch probíhají v aplikaci, která je dostupná na veřejné adrese, která je součástí CBsystemu, tzn. na adrese www.cbsystem.cz  (dále jen aplikace)

2.                  Rezervace i okamžité pronájmy mohou realizovat pouze registrovaní zákazníci. Zákazníci jsou prvotně rozděleni na smluvní partnery a nesmluvní.
 

a.       U smluvních partnerů se zadává název společnosti, fakturační adresa, IČO, DIČ, telefon, email, bankovní spojení a poznámka.

b.      U nesmluvních partnerů se zadává jméno, příjmení, telefon, email, adresa a poznámka. 

c.       Registrace zákazníků nebude možná na veřejném webu, ale jen z administrátorské aplikace. Administrátorem aplikace je Sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace, která může v rámci administrace registrace též rušit.  

d.      Po registraci obdrží zákazník přihlašovací jméno a heslo.

3.                  Aplikace má dva číselníky skupin, číselník skupin zákazníků a číselník cenových skupin.

4.                  Jednotliví zákazníci jsou zařazeni do zákaznické skupiny, která specifikuje parametry, které určují chování při vytváření rezervací.

5.                  Zákazníci jsou zařazeni do cenových skupin, podle kterých se bude určovat cena za pronájem a další služby.

6.                  Případné kolize termínů, které nastanou posunutím zápasu nebo uživatelsky chybně zadanou dobou rezervace, bude řešit výhradně administrátor aplikace a v případě rozporu se schváleným ceníkem rada města.  

7.                  Všechny časové a hodnotové údaje jsou nastavitelné bez nutnosti zasahování do kódu aplikace.

8.                  Nastavitelné parametry jsou:

a.       časová období, ve kterých mohou objednávat zákazníci

b.      ceny za pronájem ploch

c.       služby

d.      rastr kalendáře

e.      vyhrazená doba pro nesmluvní partnery (20:30 – 23:59).

 

 Zákaznické skupiny

 

 1. Sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace
  Má právo rezervovat několik měsíců dopředu a to včetně možnosti obsazovat časy pro potřeby údržby, veřejného bruslení a akce, které používají plochu k jiným účelům než bruslení. Má právo rušit uzavřené (zaplacené) rezervace nebo upravovat časy rezervací ostatních zákazníků.  

 2. Smluvní partneři
  • HC České Budějovice o.s.

  Tato skupina začíná rezervovat 1. den (čas 0:00) v měsíci a končí 10. den (ve 23:59) v měsíci včetně (parametrizovatelné). Rezervace mohou vytvářet na libovolně dlouhou dobu kromě časů od 20:30 do 23:59 na následující měsíc. Tyto časy budou vyhrazeny pro nesmluvní (HOBBY) partnery. Mimo toto období mohou u existujících rezervací měnit vlastnosti rezervace (například jiné služby), posouvat rezervaci do jiného časového období kromě období od 20:30 do 24:00 a stornovat rezervace. Další nové rezervace mohou vytvářet až po 18. dni v měsíci (parametrizovatelné). Rastr kalendáře bude rozdělen po 15ti minutových úsecích.
  Zájemci budou vybírat z číselníku činnost, pro jakou led objednávají (zápas, tréning.)  Společnost bude například HC o. s. a pod ní můžou být další osoby například „Trenér mladších žáků“, „Trenér starších žáků“, „Trenér dorostu“ a další. Tyto další osoby budou vytvářet rezervace plochy na veřejném webu. Když bude třeba v průběhu využití plochy údržba ledu (například z důvodu dlouhého času), bude nutné vytvořit dvě rezervace za sebou. Objednává se následující měsíc.

 3. Ostatní smluvní společnosti s právem přednostního objednávání
  • Bruslařský klub České Budějovice
  • Hokejový klub HC DDM České Budějovice
  • Bruslařský klub DDM
  • HC Králové Č. Budějovice
  • Školy, školky, fakulty
  • HC Old Boys (pohár tajemníka města)
  • Budvar n.p. České Budějovice
  • Partneři

  Tato skupina začíná rezervovat 11. den 18:00 a končí 16. den v měsíci včetně 23:59 (údaje jsou parametrizovatelné). Další pravidla pro pronájem jsou stejná jako pro skupinu smluvních partnerů. Objednává se jen následující měsíc
   

 4. Další smluvní partneři bez práva přednostního objednávání
  Tato skupina začíná rezervovat 17. den v 18:00 hod.
   

 5. Ostatní nesmluvní zájemci
  - amatérští hokejisté a další nesmluvní partneři

  Tato skupina začíná rezervovat 17. den v 18:00 na následující měsíc. Tito zákazníci mohou vytvářet rezervace minimálně na 1 hodinu pobytu na ledu, maximálně 1,5 hodiny. Objednávání bude probíhat v několika kolech s tím, že v jednom kole zákazník může vytvořit jednu rezervaci. Úhradu rezervace musí provést vždy po vytvoření rezervace v každém kole. Pokud nebude úhrada provedena do zadané doby, bude rezervace zrušena. Rastr kalendáře bude rozdělen na hodinové úseky + 15 minut příprava. V případě, že by mezi obsazenými prostory zbyl „neprodejný“ úsek, bude časový úsek pro rezervaci celý zbytek například 1,5 hodiny.  Rezervovat je možné jen po těchto úsecích. Objednané úseky budou obsahovat název objednatele.

  Když bude chtít nesmluvní partner rezervovat plochu na delší časový úsek, musí si u provozovatele vyřídit povolení. Na základě tohoto povolení mu administrátor v administrátorské aplikaci vytvoří rezervaci a vystaví doklad „výzva k úhradě“. Zájemce musí zaplatit předem bankovním převodem.
  Po 18. dni v měsíci v 18:00 končí přednostní rezervace pro nesmluvní partnery.  Po této době mohou vytvářet nové rezervace všichni zájemci ze všech skupin.Platby probíhají kartou. Zájemce musí vlastnit kartu, která umožňuje platbu přes internet. Nejedná se o platební příkaz, ale on-line platbu!

Důležitá uporornění

 

PHIL RUDD AND HIS BAND - koncert se uskuteční 23.5.2018 od 20:00 hod v KD Vltava !!!

<<  březen 2018  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021
 

 © Statutární město České Budějovice

Pronájem ledových ploch - CBsystem - vstupenky online